Učitelji Glasbene Šole Karol Pahor

Godala

051 280 170

marjeta.babic@guest.arnes.si

Marjeta Babić,

učiteljica harmonike

030 717 846

tadeja.belcic1@guest.arnes.si

Tadeja Gašparič,

profesorica kitare

041 777 497

helena.bezjak@guest.arnes.si

Helena Bezjak,

akademska glasbenica hornistka in profesorica roga

Godala

041 946 858

mladen.delin@guest.arnes.si

Mladen Delin,

akademski glasbenik pianist in profesor klavirja

041 868 425

filip.fegus@guest.arnes.si

Filip Feguš,

Master of Arts – Republika Avstrija

051 280 173

jernej.fegus1@guest.arnes.si

Jernej Feguš,

Master of Arts – Republika Avstrija

Godala

051 280 174

simon-peter.fegus@guest.arnes.si

Simon Peter Feguš,

Master of Arts – Republika Avstrija

051 280 189

eva.straus@guest.arnes.si

Eva Goričanec,

profesorica glasbe

041 809 439

tom.hajsek@guest.arnes.si

Tom Hajšek,

profesor klavirja

Godala

041 394 202

stane.hebar@guest.arnes.si

Stane Hebar,

Master of Arts – Republika Avstrija

041 371 063

luka-herman.gaiser@guest.arnes.si

Luka Herman Gaiser,

Diplomierter Instrumentalkünstler, Geprüfter Instrumentalpädagoge – Republika Avstrija

031 797 006

antonio.hojsak@guest.arnes.si

Antonio Hojsak,

profesor glasbe, Diplomierter Instrumentalpädagoge – Republika Avstrija

Godala

051 280 167

jasna.hrzenjak@guest.arnes.si

Jasna Hrženjak,

učiteljica kitare

041 422 829

samo.ivacic@guest.arnes.si

Samo Ivačič,

profesor glasbe, akademski glasbenik pevec in profesor petja

051 280 187

alenka.kostrevc@guest.arnes.si

Alenka Kostrevc,

učiteljica baleta

Godala

031 694 854

gregor.kozar@guest.arnes.si

Gregor Kozar,

Diplomierter Instrumentalkünstler, Geprüfter Instrumentalpädagoge – Republika Avstrija

051 280 171

tanja.kozar-stosic@guest.arnes.si

Tanja Kozar Stošič

glasbenica pianistka in magistrica profesorica glasbene pedagogike

041 831 297

majda.kramberger2@guest.arnes.si

Majda Kramberger,

glasbenica pozavnistka

Godala

051 280 177

jolanda.loncaric@guest.arnes.si

Jolanda Lončarič,

predmetna učiteljica glasbene vzgoje

041 808 545

vita.luneznik@guest.arnes.si

Vita Tement,

univerzitetna diplomirana pedagoginja, Diplomierte Instrumentalpädagogin – Republika Avstrija

051 280 178

brigita.lutersmit@guest.arnes.si

Brigita Luteršmit,

profesorica glasbe

Godala

031 783 669

boris.majcen@guest.arnes.si

Boris Majcen,

Geprüfter Instrumentalpädagoge, Diplomierter Instrumentalkünstler – Republika Avstrija

041 280 165

robert.ozinger@guest.arnes.si

Robert Ožinger,

profesor glasbe, Diplomierter Instrumentalkünstler – Republika Avstrija

051 280 172

marjan.paci@guest.arnes.si

Marjan Paći,

Master of Music Studies – Avstralija

Godala

031 440 336

sara.praper@guest.arnes.si

Sara Praper,

magistrica akademska glasbenica flavtistka

051 280 180

eva.purkeljc@guest.arnes.si

Eva Purkeljc,

akademska glasbenica flavtistka in profesorica flavte

051 280 181

jasmina.rihtaric1@guest.arnes.si

Jasmina Rihtarič,

predmetna učiteljica glasbene vzgoje

Godala

041 215 579

nina.rogina@guest.arnes.si

Nina Šegula,

akademska glasbenica saksofonistka in profesorica saksofona

041 579 596

mojca.sok-hrga@guest.arnes.si

Mojca Sok Hrga,

specialistka flavtistka

041 589 610

vid.scavnicar@guest.arnes.si

Vid Ščavničar,

Bachelor of Arts – Republika Avstrija

Godala

051 280 183

zmago.stebih@guest.arnes.si

Zmago Štebih,

akademski glasbenik trobentar in profesor trobente

041 939 265

rudolf.toplak1@guest.arnes.si

Rudolf Toplak,

profesor klarineta

051 280 166

sonja.tramsek@guest.arnes.si

Sonja Tramšek,

učiteljica harmonike

Godala

041 804 141

amadeja.turnsek1@guest.arnes.si

Amadeja Turnšek,

profesorica glasbe

041 383 264

marjeta.urbanic-rudolf@guest.arnes.si

Marjeta Urbanič Rudolf,

akademska glasbenica orglavka in profesorica orgel

051 280 185

bostjan.vavh@guest.arnes.si

Boštjan Vavh,

akademski glasbenik tolkalist in profesor tolkal

Godala

070 748 874

joze.zadravec@gmail.com

Jože Zadravec,

jazz bobni

041 658 228

gregor.zver1@guest.arnes.si

Gregor Zver,

jazz saksofon in ritmično branje

031 346 114

lidija.zgec-janzekovic@guest.arnes.si

Lidija Žgeč,

profesorica glasbe

Skip to content